Motohoov.ee

Polarise ATV-d jälle kohal.

Polarise ATV-d valmivad Euroopas ja need ei jää kinni Hiina sadamasse ega Panama kanalisse. Viimasel aastal on masinate saadavus paraku olnud katkendlik nende suure nõudluse tõttu. Nüüd hakkab tootmine järele jõudma ja paljud masinad on jälle Motohoovi laos.  Uuenenud on nii maailma võimsam ATV Sportsman XP1000 kui Sportsman 570, kus legendaarsele töökindlusele on lisandunud pilkupüüdev disain, LED-tuled ja muud lisad. Pildil oleva aparaadi soodushind on 8.000 Eurot ja kiirematele ostjatele paneme kauba peale ka esiraua ja vintsi. 
Uuri asja, küsi proovisõitu.

AMFIIBSÕIDUKITE RENT

Tinger Track ja Armor amfiib-maastikusõidukite rendivõimalus Motohoovis. Et töö saaks tehtud ka kõige äärmuslikemas oludes.
Motohoov on kolinud Valga mnt äärde.

Motopood ja töökoda asuvad nüüd Lõunakeskusest 1,5 km Valga suunas, Kassisilma 24
Pood on lahti ja mototöökoda hakkas just hoolduse ja remondiga pihta. Paljud kaubad on veel lahti pakkimata, kuid põhivarustus on juba kättesaadav. 

Autode hooldus ja remont käib nüüd FIX Autoteeninduses Tartu Ringtee 43a, tel: 52 35 300. 

Tere tulemast ja täname mõistva suhtumise eest kolimisega seotud sekelduste puhul!


 

TINGER amfiib-roomik maasturid on kohal!

Testimiseks on mudelid Scout, Armor ja Track. Tegemist on maailma võimekaimate maasturitega, mis liiguvad poris, jäätmaal, lumes ja vees. 57hj mootor, tugevdatud poolteljed, purunematu plastik, rikkalik varustus ja kohalejõudmine kuhuiganes on saadaval väga mõistliku hinna eest! Lähemat infot leiab Motohoovi Sõidukite lehel ja Tingeri tehase lehelt.

Cabergi uued mudelid

Kohal on uued kinnised kiivrid JACKAL ja DRIFT, maskiga lahtine kultuskiiver GHOST ja avatava lõuaga DROID.